Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megéri kriptoba berakni a...

Megéri kriptoba berakni a diákhitelt?

Figyelt kérdés
Szerintem ha stablecoinba rakom be már sokat nem veszthetek, emelett tradelni vmennyit.

2022. aug. 21. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Ja, sokat nem veszíthetsz, de azért veszíthetsz. Meg fogsz is a jelen piaci helyzetben. Kb el is égetheted a pénzed ennyi erővel, kevesebb nyűg és legalább meleget ad.
2022. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Persze, mindenképpen!

Amikor nincs az ember nagyon eleresztve, akkor a legjobb, amit tehet, ha extrém magas kockázatú termékek közül válogat!

2022. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

“Szerintem ha stablecoinba rakom be…”


Szerinted?

Pontosan levezetve, milyen szempontok alapján hoztad meg ezt a döntést?

Átlátod a “piac” működését? Hogyan?

2022. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hitelt befektetésre felhasználni nem jó ötlet, mert duplán megszivathatod magad.
2022. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megéri arbitrálni de én biztosan nem kriptóba tenném.
2022. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a kriptovaluták árfolyammozgása eléggé nagy, és sokszor nagyon hosszú idő, mig újra magára talál a piac. A diákhitelt meg korlátlan ideig nem tartogathatod, egyszer el kell kezdened törlesztened, és nem tudhatod, hogyha beteszed, akkor nem zuhan-e be az árfolyam olyan szintre, ahonnan csak évek múlva megy vissza arra a szintre, amiért vetted. Bár az eddigiek alapján nem szokott évekig tartani a medvepiac, ennek ellenére hitelből sose szabad ilyesmit csinálni sztem. Elfekvőben lévő, nélkülözhető megtakarítással esetleg, abból se az összessel.
2022. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#3as nézd meg az eth és a btc éves hozamait.Nyilván jókor kell beszállni ,de nyilvan nem all time highon gondoltam beszallni
2022. aug. 21. 21:31
 8/13 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy mikor van fent vagy lent?
2022. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézem ezt a btc éves hozamot, amiről írsz...

2022.01.01 - 15.5m Ft

2022.08.21 - 8.7m Ft


Azaz, idén eddig egy laza 43%-át vesztetted volna el a pénzednek.

2022. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

7: Tőzsdei befektetéssel pont ez a probléma, hogy soha nem tudod mikor van lent vagy fent, csak utólag látod milyen jó lett volna ekkor és ekkor befektetni. Diverzifikációval és költségátlagolással van lehetőséged csökkenteni a kockázatot.


Hogyha mindent egy alkalommal, egy valamibe fektetsz, az a lutri kategória. Lehet bejön, lehet nem. Ilyen erővel lottózhatsz is, hasonló sikered lesz!


Mellékesen megjegyzem, hogy nem egy okos húzás olyasvalamibe fektetni, amit nem ismersz, nem tudod hogyan termel profitot és csak az árfolyam alapján vállalsz kockázatot.

2022. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!