Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor érkezik be a rendszerbe...

Mikor érkezik be a rendszerbe a pénz?

Figyelt kérdés
Volt tartozásom,ma befizettem a személyi kölcsönt.Mikor látják a rendszerbe?

#utalás #rendszer,
2022. aug. 16. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen rendszerben?
2022. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta a hölgy,bekerül a rendszerbe akkor latjak hogy nincs tartozásom.Nem nagyon értem,mert én azt hittem rögtön odakerül hozzájuk
2022. aug. 16. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bankba? Vagy miről beszélsz?
2022. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor a bankba :) Nő rendszerről beszélt.Gondolom oda kerűl a személyi kölcsön.
2022. aug. 16. 18:11
 5/7 krwkco ***** válasza:
Szerintem, a KHR-ről van szó. (Központi Hitelinformációs Rendszer)
2022. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De jó lenne, ha értelmesen tennéd fel a kérdést...


A "rendszer" nyilvánvalóan a saját rendszerük, ami könyveli/nyilvántartja a befizetéseket. Hogy mennyi idő, mire ennek az adminisztrációja megtörténik, azt csak ők tudnák megmondani. Az utalás azonnali, de a könyvelés ált. 1-2-3 nap. (Cégfüggő.)


A KHR-t, ha arról is szó van, ezután fogják intézni, amikor már a befizetés az adós folyószámláján látszik, és le tudják zárni az ügyet.

2022. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Otp :)
2022. aug. 16. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!