Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Későbbi évekre felretenni...

Későbbi évekre felretenni pénzt hogyan érdemes, miben érdemes tartani?

Figyelt kérdés
Jelenleg a 20-as éveim elején járok, és örököltem pár millió forintot amit jelenleg semmire sem szeretnék felhasználni, de később (4-5 év múlva kb) szükségem lesz rá. Addig sem szeretném készpénzben vagy bankszámlán tartani, ezért keresek valamilyen lehetőséget amivel esetleg kamatozna picit és biztonságban lenne. Forintban sem szeretném tartani hiszen most nagyon romlik, így eurón gondolkoztam de most nem tudom hogy megérné-e átváltani bármire is. Nézelődtem de nem igazán tudom mi lenne a legjobb ezért várok tanácsot tapasztaltabb emberektől, hozzáértőktől.
2022. aug. 8. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
OTP részvényt mondanám, 10% mehet kriptoba, most ETH inkább.
2022. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Bitcoin, s&p500
2022. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
EUR alapú befektetési jegy vagy állampapír.
2022. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legbiztonságosabb az állampapír, de minél kisebb a kockázat, annál kisebb a hozam is. Én a Magyar Állampapír Pluszt ajánlanám neked, ha nincs befektetési ismereted. Ha euróban szeretnél befektetni, akkor a Prémium Euró Magyar Állampapír. Ezeknek a legkisebb a kockázata.

Részvényeket nem igazán ajánlom neked, ha nincs befektetési ismereted.

2022. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!