Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut/Wise-on van lehetőség...

Revolut/Wise-on van lehetőség arra, hogy devizát (eur,usd) veszek és beteszem kamatoztatni? Vagy mit lehetne kezdeni a devizával, hogy ne csak álljon?

Figyelt kérdés

Revolut-on vettem 200-200 ezerért eurót meg dollár pár héttel ezelőtt. Nyilván nem akarom elkölteni csak azért vettem, ha államcsőd lesz, akkor maradjon azért pénzem. Ezért terveznék még venni devizát (ez korlátozva van egyébként).


Viszont jó lenne, ha nem csak állna egy helyben, hanem hozna is némi kamatot. Van erre lehetőség a fenti appokban? Ha igen, hogyan lehet ezt elvégezni? Ha nem akkor milyen más megoldás van erre a célra? (deviza lekötés)



2022. júl. 26. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Kincstar, euro allampapir
2022. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De oda a revolut-os devizámat is betehetem?
2022. júl. 26. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Miert ne tehetned
2022. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Állampapír egy szar. A Lölőék bármikor elvehetik ha megint megborul a magyar forint.. Én kockázatosnak tartom.
2022. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!