Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ezt ajánlátok vagy inkább...

Ezt ajánlátok vagy inkább mást? Többi lent!

Figyelt kérdés

Akinek van tapasztalata a Vivid Bank-nál annak kíváncsi vagyok a véleményére. Mit és hogyan épül fel az egész? Hogyan kell kezelni? Itt is van letiltás mint a Revolutnál ha sok pénz megy rá akkor letiltják?


Azért kérdezem mert:


A félrerakott pénzem (kb: 150k Ft de ez lesz több is mert most diákmelón vagyok) egyre jobban kezd elinfálódni, ezt megelőzve kérdeztem meg több ismerőst, barátot hogy mit ajánlanak, azt mondták hogy rakjam euróba a pénzem, lehet szívok vele most de hosszabb távon ki fog fizetődni, és a Vivid Bankot ajánlották, különösképpen azért mert német, nem mint a Revolut ami litván és vannak egyéb tiltások ha már sok pénz van rajta (nem tudom ezt pontosan mert én nem használtan csak ismerőstől hallotam olyat hogy volt tiltása).


Amire használnám:

A nyáron lehet tudok kirándulni Szlovákiába, így azért sem kellene majd aggódnom hogy ha átváltás miatt + levonogatás lenne, persze emellet elvétve használnám itthon is.


Egyéb mellékérdéseim:

Mennyire éri meg a Vivid Prime? Érdemes befektetni rá?

Vagy inkább teljesen mást ajánlotok a Vivid helyett, mert a lényeg az lenne itt hogy a félretett pénzemhez ha kell akkor hozzá tudjak nyúlni?


Figyelem:

Kérem azok kíméljenek, akik azt mondják hogy teljesen fölösleges a félre tett pénzemet átrakni euróba, mert nem ez volt a kérdés.

Plusz az ehhez hasonló kommentekre nem vagyok kíváncsi.

Köszönöm!


Aki segít nekem, az hálás köszönet és köszönöm előre is a válaszát!



2022. júl. 11. 16:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Közben utána néztem bocsánat a litván számla miatt, igen most már tudom ők is eurót használnak de akkor is van kis félni valóm a Revolut miatt a tiltás ügyben.
2022. júl. 11. 16:26
 2/2 anonim ***** válasza:
évekig rendszeresen használtam a Revolutot, most én is csak az euróra váltás miatt vettem ismét elő, sosem tiltottak le
2022. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!