Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Azoktól kérdezem akik megélték...

Azoktól kérdezem akik megélték már az előző Bitcoin medvepiacot: ez lenne a "félelem" szakasz?

Figyelt kérdés

Technikai és fundamentális analízist félretéve, mindenki arról beszél, hogy a medvepiac alján az emberek félnek venni bármit is, azt gondolják, hogy a crypto halott, de én egyáltalán nem ezt látom.

Lehet, hogy beszorultam a véleménybuborékomba, de én örülök az alacsony áraknak és folyamatosan akkumulálok. Nekem ez "nem tetszik", arra számítottam, hogy jobban fogok félni. Vagy messze még az igazi félelem?


Tekintsünk el attól, hogy mi várható (Fed kamatemelések, recesszió, stb.), az érdekelne tényleg, hogy akik már a 2018-as bukóban is ott voltak azok mit gondolnak a mostani helyzetről. Köszönöm!



2022. jún. 23. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Nem. Ez a medve piac eleje. Nezd meg 2017 veget, mennyi ido volt 2018ban amig elerte az aljat 3000 dollaros arfolyammal, es akkor haboru se volt, inflacios nyomas se, amerikai tokepiac feldele tartott... Messze vagyunk szerintem az aljatol. Legyel turelmes, nem kell ugralni. Akkor lesz jo beszallo mikor mar 1-2 honapja nem ugralt az ar se le se fel. Az fogja jelenteni azt hogy kezd elmulni a felelem es lassan atfordul a piac.


Persze lehet hogy tevedek, sokszor tevedtem mar, hosszu tavra van mar felre teve viszonylag sok btcm, tobbi penz meg varja a jo beszallot. 15-10 kornyeken biztos beleveszek majd ha elerjuk azokat a szinteket

2022. jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem a félelemszakasz, hanem a bukószakasz
2022. jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Amikor túl sok pénz van a világban, akkor el kell égetni belőle sokat, mert különben fenntarthatatlan lesz a gazdaság.


Így volt ez az ingatlanpiaci buborék kipukkasztásával 2008-ban,es most is ezzel az új eszközzel, a kriptovalutaval.


Ez kicsit jobb, mert nem lettek hajléktalanok az emberek tömegével.


Nem lesz itt már felfelé.

2022. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az alja kb egy év múlva lesz s akkor kb fele annyit fog érni mint most. De már kezdem bánni hogy nem vettem 18-ert, hátha nem lesz igazán...
2022. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!