Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Járt már úgy itt valaki, hogy...

Járt már úgy itt valaki, hogy a bank nem adott hitelt, mert utalás ment a szerencsejátéknak?

Figyelt kérdés

Folyószámla hitelkeretet szerettem volna igényelni. 2x annyit mint a fizetésem.

13 éve vagyok ennél a banknál, határozatlan munkahellyel rendelkezem, ugyanazon a helyen kezdettől fogva.

Elutasították a kérelmemet érdekes módon. Testvérem szerint azért, mert látták hogy a Szerencsejáték Zrt részére ment utalás egy párszor kb 4x nem is nagy összeg. Online adtam fel lottót.

Nem vagyok sem függő , sosem kértem tőlük pénzt, mégis ilyen mocskos módon visszautasítottak, amikor szükségem lett volna pénzre esküvő miatt.

Holnap új számlát nyitok egy másik banknál, ezt meg megszüntetem. Na nem a hitel miatt, hanem mert ennyibe nézik az embert.

Csak erre tudok most már én is gondolni, hogy emiatt lehetett más nem.

Most összeszámoltam, 4 hónap alatt összesen 11.000 ft ot utaltam oda. Tényleg ez lenne az oka??


2022. jún. 13. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Igen, ezt is figyelembe veszik. De a te esetedben nem nagy összegről van szó, biztos hogy egy egybként minden másban megfelelő ügyfelet nem emiatt utasítanak el. Valóban van akit emiatt elutasítanak, de olyankor legtöbbször egyébként is a határon billeg az illető hitelképessége. Biztosra veszem, hogy az elutasításnak más oka (is) volt.
2022. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sosem volt hitelem, se tartozásom, sem elmaradásom, bar listán sem voltam sehol. Még csekket sem fizettem be késve soha.

220.000 a fizetésem és 400.000 et szerettem volna, azt mondták persze ennyit lehet, megadják stb. És mégsem.

2022. jún. 13. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!