Járt már úgy itt valaki, hogy a bank nem adott hitelt, mert utalás ment a szerencsejátéknak?
Folyószámla hitelkeretet szerettem volna igényelni. 2x annyit mint a fizetésem.
13 éve vagyok ennél a banknál, határozatlan munkahellyel rendelkezem, ugyanazon a helyen kezdettől fogva.
Elutasították a kérelmemet érdekes módon. Testvérem szerint azért, mert látták hogy a Szerencsejáték Zrt részére ment utalás egy párszor kb 4x nem is nagy összeg. Online adtam fel lottót.
Nem vagyok sem függő , sosem kértem tőlük pénzt, mégis ilyen mocskos módon visszautasítottak, amikor szükségem lett volna pénzre esküvő miatt.
Holnap új számlát nyitok egy másik banknál, ezt meg megszüntetem. Na nem a hitel miatt, hanem mert ennyibe nézik az embert.
Csak erre tudok most már én is gondolni, hogy emiatt lehetett más nem.
Most összeszámoltam, 4 hónap alatt összesen 11.000 ft ot utaltam oda. Tényleg ez lenne az oka??
Sosem volt hitelem, se tartozásom, sem elmaradásom, bar listán sem voltam sehol. Még csekket sem fizettem be késve soha.
220.000 a fizetésem és 400.000 et szerettem volna, azt mondták persze ennyit lehet, megadják stb. És mégsem.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!