Hány bankkártyád van?

Figyelt kérdés
Ezek milyenek? Debit- vagy hitelkártyák? Magán vagy céges? Forint vagy deviza?

2022. máj. 31. 22:51
A kérdező szavazást indított:
Nincs bankkártyám.
1
2
3
4
5 vagy ennél több.
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
2 bankszámla (debit mindkettő), egy SZÉP kártya, egy üzemanyagkártya (ez számít?)
2022. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Magam sem tudom még. :) Eredetileg a SZÉP kártyákra, üzemanyagkártyákra, EP kártyákra nem gondoltam, de így, hogy részletezted, tovább árnyalja a képet.


Köszönöm szépen a válaszod.

2022. máj. 31. 23:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Raiffeisen, Wise, Revolut, Crypto.com es egy ceges AMEX.
2022. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2 kártya van. Egy a privát Gránit bankszámlámhoz megy egy Wise kártya. Illetve egy virtuális Wise kártya ha az is számít :) A céges bankszámlához és a megtakarítási számlához nincs bankkártya, felesleges lenne
2022. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy debit meg egy credit a főszámlámhoz, egy debit a hitelszámlához, 2 másik a 2 céges számláhiz, egy revolut, meg egy egészségkártya. De általában nincsenek nálam, digitalizálva használom őket.
2022. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hintalow ***** válasza:
100%
2 darab, van egy sima vèsett debitkártyám a bankszámlámhoz, ès egy revolut debit.
2022. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
K&H, Gránit, Revolut, Wise, Curve.
2022. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van 4, de egyiket sem használom. Ebből 3 vállalkozói számlákhoz van, egy meg a lakosságihoz, de azt meg hozzáadtam az apple walletemhez és mindig mobillal fizetek mindenhol.
2022. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!