Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » TBSZ számláról tudok "véletlen...

TBSZ számláról tudok "véletlenül" kiutalni és ezzel megszüntetni a számlát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a TBSZ számla megszűnik és a nyereség automatikusan 15%-os adó alá esik, ha a 3. év előtt kiutalok róla.

Tegnap véletlenül majdnem a TBSZ-ről utaltam át a bankszámlámra a KBC-nél lévő "normál" számla helyett. Van egy normál és egy TBSZ számlám a KBC-s fiókomon belül. Persze még időben észrevettem, kicsit fáradt és dekoncentrált voltam.

Ha véletlenül a TBSZ-ről utalnék ki bankszámlára, akkor vajon megjelenne előtte valami figyelmeztetés, hogy az olyan bamba emberek is még időben kapcsoljanak, mint én?



2022. máj. 31. 14:03
 1/1 Dávid ***** válasza:

Persze. Megkérdezi, hogy szándékozol-e feltörni a TBSZ-t.


Ki van ez találva, mivel a brókerednek és neked is veszteség lenne a pénzkivét.

2023. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!