Hitelszakértő online?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok nekem olyan oldalt ajánlani, ahol üzenetben lehet segítséget kérni a hitelekkel kapcsolatban? Akár a már meglévő hitelekkel, és a vele járó gyanús körülményekkel kapcsolatban. Lehetőleg weboldallal rendelkező, de olyan is aki akár telefonon is elérhető. Nagyon fontos lenne, hogy nagyon magas és kompetens emberről legyen szó. Előre is köszönöm!

2022. máj. 27. 15:33
 1/3 A kérdező kommentje:
(Rosszul fogalmaztam meg az utolsó mondatot )Nagyon fontos lenne, hogy nagyon magas szakértelemmel rendelkező személyről legyen szó. Előre is köszönöm!
2022. máj. 27. 16:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen szakértőt nem fogsz találni, mert akik díjmentesen dolgoznak, mint hitelszakértők és akár online is segítenek, azok csak új igénylésekkel foglalkoznak (a jutalékukat a banktól kapják a kérelem benyújtásakor), akik viszont a meglévő hitelek átvizsgálását vállalják, azok díjat kérnek érte és nem találkoztam még olyannal, hogy online fogllkoznának ügyfelekkel.
2022. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én sem ingyen gondoltam, csak itthonról egyszerűbb lenne.
2022. máj. 29. 23:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!