Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tényleg ilyen nagy lehetőség...

Tényleg ilyen nagy lehetőség van a kripto-ban? Mi kell ahhoz, hogy valaki olyan sikeres legyen ebben, mint ez a srác?

Figyelt kérdés

Van ez a gyerek, aki korábban autós yt videokról volt ismert. Már akkor sem értettem fiatalon hogy van pénze drága sportkocsira.


Most látom, hogy durván nagyban foglalkozik a kriptoval:

https://www.youtube.com/watch?v=6kgPcSCcitA


Instagram profilján pedig a mérhetetlen luxuson felül az is szerepel, hogy NFT és kripto befektető és én eddig azt hittem ez tényleg valami hazárdjáték, ami nagyon keveseknek jön be, de ez a példa elgondolkoztatott. Az NFT-t végképp nem értem.


Én gazdaságinformatikus vagyok (bár egy ideje nem ebben dolgozom szóval alig emlékszem már valamire ami szakmába vág), elvileg neki is ilyen végzettsége van.

És számomra az a kérdés, hogy ez a kripto világ bárkinek bejöhet, aki ért hozzá?


Milyen képességek/alaptőke/információbázis kell ahhoz, hogy valaki a kripto-ból megéljen? Mennyi idő amíg az illető 0-ról érteni fog hozzá? Vagy ehhez tényleg nagyon komoly pénzügyi háttérismeret szükséges?



2022. máj. 22. 12:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor engedd el.
2022. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Felívelő gazdasági helyzetben bármi megéri, de nézd meg, amikor esik a piac, mint most. Azt a pénzt vidd tőzsdére, kriptóba, aminek teljes elvesztése legfeljebb bosszúságot okoz, de nem változtat az életeden semmit.
2022. máj. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!