Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Skrill fiókom zárolva lett...

Lajcsika9w984 kérdése:

Skrill fiókom zárolva lett nemrég irta az app hogy töltsek fel személyimről képet és az arcomról ezt megcsináltam többször is app ki is irta hogy sikeres volt de még mindig zárolva van hivni még nem hivtam őket mivel nincs magyar nyelv, Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár évvel ezelőtt beszéltem velük telefonon, nagyon jó élmény volt, érthetően magyarázott a supportos, egyáltalán nem volt nehéz megértetni magam. Nem tudom már mit akartam, de megoldották.
2022. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van chat az oldalon, az appban nem tudom. Az oldalon szinten lehet nekik irni angolul, magyar support nincs.

A feltoltes utan eltarthat 1 2 napig mig verifikalnak, epp ezert javasolt mar elore megcsinálni es utana hasznalni.

2022. máj. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!