Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál van számlátok?

Melyik banknál van számlátok?

Figyelt kérdés
Ha többnél is, esetleg korábban voltatok másiknál, mik a tapasztalataitok közöttük, melyiket tartjátok/tartottátok jobbnak?

2022. máj. 11. 08:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Régen mikor az ember borítékban kapta még a fizetését, tudott felelőséget vállalni a pénzéért, ha jól osztottad be, maradt, mos aznnal lenyúlja a ban, rátesz minden féle költséget,fizeted ha akarod ha nem. Jól kitalálták ezt a bankárok nekünk, olyan címszóval, hogy majd ők kifehérítik a gazdaságott, de ez csak béklyó, és pénz lenyúlás a bérből élő embereknek.
2022. máj. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11 Vannak jó kondíciókkal számlák, csak foglalkozni kell vele, meg elolvasni a 10 oldalas bankszámlavezetési kondìciók papírokat.


Ha engem kérdezel, akkor a tv, internet és mobil előfizetés rosszabb, ahol évente te tudd, hogy lejár a hűségidőd, mert ők csak 3 hónap múlva hívnak, amikor 700 forinttal drágult tavalyhoz képest.


Ha rossz helyen laksz, akkor kétszer annyi ugyanaz a net, mint egy utcával arrébb, ahol van mási szolgáltató.


Ha vered az asztalt, hogy jobb kondíciót akarsz vagy elmész, akkor 2000 forinttal olcsóbbat kapsz, főleg, ha szerdán 14 és 16 óra között mész szerződni.


Szerintem teljesen etikátlan az egész.


Illetve nekünk van netünk, telefonunk, tv-nk azért mert így olcsóbb, mintha csak netet rendeltünk volna (a másik kettő be sincs kötve).

2022. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A tv az internet, választható a bank nem, oda kötelezővé tették a fizetésem utalását, ez a különbség. Ha akarom van internetem,ha akarom nem,nekem pl nincs bskötve a tv., mert Én úgy döntöttem, hogy nem vagyok érte hajlandó fizetni. A bankba kötelezövé tették a fozetésem utalását, csak annyit dönthetek el melyik bank legyen.
2022. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13 Az internet kapcsolat nem kötelező, de ha nincs, akkor kb. semmit nem tudsz munkaidőn kívül intézni.


A covid alatt meg ez duplán igaz volt.


Amúgy mi sem használjuk a TV-t, de őszintén tényleg valid lehetőség szerinted az, hogy mondjuk egy évig nincs se otthoni se mobil neted?

2022. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
K&H-nál a lakossági számlám, a "vállalkozói" számlám pedig a Gránitnál. (Utóbbi nem pénzforgalmi számla, hanem lakossági.)
2022. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"de őszintén tényleg valid lehetőség szerinted az, hogy mondjuk egy évig nincs se otthoni se mobil neted?"


Csak jelzem, hogy ahol én lakom, évekig nem tudott egyik szolgáltató sem biztosítani internetet. Semmilyet. Amit feltétlenül intézni kellett, azt a munkahelyen oldottuk meg. Most már van, csak választási lehetőségünk nem volt, mert egyetlenegy szolgáltató jöhetett szóba. 2-3 évet vártunk rá.

Idén már dobtak be szórólapot a T-mobilosok is, hogy már ők is tudnak vezetékes és mobil szolgáltatást is nyújtani.


A mozgóboltosnál még most sem tudunk bankkártyával fizetni az utcánkban, mert nem talál netet. :)

2022. máj. 13. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A Takarékbank sem szerepel a listában, pedig elég sok ügyfele van.
2022. máj. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!