Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál van számlátok?

Melyik banknál van számlátok?

Figyelt kérdés
Ha többnél is, esetleg korábban voltatok másiknál, mik a tapasztalataitok közöttük, melyiket tartjátok/tartottátok jobbnak?

2022. máj. 11. 08:53
A kérdező szavazást indított:
OTP
K & H
Erste
Unicredit
Raiffeisen
Budapest Bank
Merkantil
Magnet
AXA
Egyéb banknál vagyok, leírom, melyiknél.
28 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
OTP - Raiff, a rafi klasszisokkal jobb, olcsobb dijaktol elkezdve az ugyintezok segitseg nyujtasaig minden jobb
2022. máj. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Az ersténél van a főszámlám. Unicreditnél van a hitelszámlám. Raiffeisennél van az egyéni vállalkozásom és kft-m pénzforgalmi számlája. E mellett külföldön revolutot használok, netes vásárlásokhoz általában paypal.

Korábban voltam BB-nél, azt a legrosszabb ellenségemnek sem kívánom. Az egyik legkörülményesebb bank, ráadásul szar szolgáltatásokkal. Most, hogy egyesültek, nem tudom mi lett velük, de régen hulladék volt, az biztos.

2022. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

AXA régesrég eladta a teljes ügyfélállományt az OTP-nek és már nem működik Magyarországon.


Budapest Bank nemrég beolvadt az MKB-be, amelyik viszont hiányzik a listáról.


Merkantil tudtommal nem nyújt bankszámla, pénzforgalmi, betétgyűjtési szolgáltatásokat, csak hitellel és lízinggel foglalkozik.


A népszerű CIB hiányzik a listáról.



Nem akarok belekötni a kérdésedbe, de nem biztos, hogy így sikerül megtudnod amit szeretnél.



Egyébként az Erstenél vagyok, szavaztam is arra.

A számlacsomagom már nem nyitható újonnan, így nem biztos, hogy jószívvel ajánlhatom. Nem ismerem a mostani kínálatát amikből választani lehet.

2022. máj. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

Ersteből mentem át OTP-be

Soha többet Erste

2022. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Van egy OTP-s számlánk, egy ERSTE-s, egy unicredites, két revolut-os, két ING-s és egy wise.


Az OTP-s az enyém, az ERSTE-s a férjemé, a többinek nincs számlavezetési díja.

2022. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az OTP-nek előnye, hogy rögtön jön az sms, mikor fizetsz, ami nekem megnyugtató, viszont aránylag drága. Az ERSTE-snél jók a devizaszámlák, mert úgy használhatod, mintha normál számla lenne.
2022. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Cibnél van 3 számlám
2022. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Takarékbank Zrt. 31 éve vagyok az ügyfelük.
2022. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Raiffeisen. Soha többet!

Amit személyesen intéztük, azt sem voltak képesek teljesíteni, csak mondták, hogy rendben, beállították a rendszerben.

A kecsegtető befektetésekből éppen hogy nem jöttünk ki rosszul. Legalább a befektetett tőke visszajött, ha más nem is.

Lejáratkor a folyószámlánkat is azonnal megszüntettük.

2022. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Az összes bank úgy szar ahogy van, az állam útán, ők a második legnagyobb népnyúzok. Én még kaptam a fizetésem borítékba, pedig a közszférában dolgoztam, régi szép idők, de jó lenne most is borítékba kapni a fizut, és a banokat kihagyni.
2022. máj. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!