CIB Eco vagy OTP Junior?

Figyelt kérdés

A 24-et betöltöm másfél év múlva, szóval azt nem sokáig élvezném.


Szerintetek melyik érdemesebb/olcsóbb?

Ügyintézés, applikáció..

Szépkártyát az OTP-nél lesz, nem tudom hogy ilyenkor érdemes-e mindent azonos banknál.



2022. máj. 7. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Cib sokkal megbízhatóbb (ha kell ajánló kód szólj!)


[link]

Itt tudsz nézelődni, mi lenne neked a legjobb

2022. máj. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Olyan nincs hogy megbízhatóbb. Az OTP miért ne lenne az?


Ha csak a költségek számítanak akkor hasonlítsd össze és egyből kiderül.

2022. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

"Cib sokkal megbízhatóbb (ha kell ajánló kód szólj!)"


Nyilván mindenki azt a bankot fogja megbízhatóbbnak kamuzni, amelyik pénzt ad neki a toborzásért. Bár az OTP-t lehet sokan drágának találják, a magyar piaci kínálat közül messze a legmegbízhatóbb műszaki háttérrel rendelkezik.

2022. máj. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most látom, a Cib-nél 2500 a havidíj ha letelt a 2 év😳😳


A unicredit az milyen? Ott 3 év ingyenes, utána 1100 havonta.


Akkor már lehet tényleg OTP-s leszel, ott talán ilyen 600 forint a havi ha jól emlékszem?

2022. máj. 7. 09:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Megbízhatósággal egyik banknál sincs gond, az OTP viszont sokkal drágább a legtöbb esetben. Amit a CIB ECO-nál látsz 2.562 Ft-os havidíj, azt csak a feltételek nem teljesítése esetén vonják le. (Magyarul ha nem érkezik a számládra legalább a nettó minimálbérnek megfelelő összeg.)

Az UniCredit véleményem szerint felejtős, még az OTP-nél is drágább, katasztrófa az ügyintézés, állandó problémák. (családi tapasztalat)

Raiffeisen, Erste nem jöhet szóba?

2022. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na, OTP juniort nyitottam végül.

Szépkártyám szintén itt lesz, és úgy voltam vele inkább legyen egy banknál a kettő, hiába van olcsóbb opció.


Most 24 éves koromig ingyenes, vagyis másfél évig.

Utána átváltok Smart csomagra, 1. év ingyenes, utána 2600 évente, 35 éves koromig..

Ez az éves díj szerintem abszolút belefér. Ha nem lesz meg a fix jövedelem, akkor az az max abban az esetben fog előfordulni, amikor már nem ebben az országban dolgozom/élek majd. Akkor valami havi 800 forint a díj, de úgyis megszüntetem abban az esetben a számlám ha elköltözöm.

2022. máj. 8. 21:10
 7/7 Miklós89 ***** válasza:

Én ügyfélként kipróbáltam a legtöbb bankot. Tapasztalat, hogy az OTP a magát joggal sérthetetlennek hívő óriás, egyelőre versenytársaként igyekvő MKB még szór pénzt a számlacsomagot nyitó új ügyfeleknek, és nem annyira rossz az app és a banki ügyintézés sem, bár óvatosnak kell lenni, főleg majd a Takarekbank csatlakozása után.

Sorolhatom tovább, gyenge a CIB, de nem reménytelen és olcsó, és igen, nekem is van ajánló kódom.

Amihez viszont már nincs, mert kimaxoltam az ajánlást az a Raiffeisen. Eddig ott volt a legtöretlenebb pozitív ugyfélélmény.

És van egy rossz hír azoknak, akik “hűséges” ügyfelek akarnak lenni, miközben csak vagy a fáradságot nem veszik, vagy nehezen igazodnak ki a lehetőségek között: az OTP stabilan feji meg őket, és jelenleg a többi bank arra ösztönöz, hogy az ember váltson időnként, mert a kedvezmények 1-3 évig élnek. Ez szomorú szerintem, de erre nincs ráhatásunk, arra van, hogy ezt mindenki előnyére fordítsa, mert lehetséges.

2022. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!