Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP junior számla után, mi...

OTP junior számla után, mi éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés

Betöltöttem a 24. évemet, és mostantól nem ingyenes a számlám.

Igazából nem is tudom milyen költségek merülhetnek fel ezek után, és hogy még mindig ez e a legjobb, vagy váltsak más bankhoz esetleg.

Fizikai kártyát most kapok kétezer pár forintért, és most jött az értesítés hogy 5322Ft az éves díj. Ez nem tűnik soknak, de ezen kívül nem kell számítanom semmi eget rengető összegre?

Esetleg ez az éves díj olcsó? sok?



2022. ápr. 29. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Alapvetően az 5.322 Ft-os éves díj nem sok egy bankkártya esetében, az OTP-nél inkább a magas havidíj és a drága tranzakciók jelentenek problémát.

A bankmonitor.hu-n a jövedelmed alapján ki tudod számolni, hogy mi éri meg neked.

2022. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kicsit még jobban átnézegetem az oldalt amit küldtél, mert még annyira nem látom át részleteiben.

Egyébként OTP Jump számlám van most, vagy legalább is így van meghatározva.

2022. ápr. 30. 23:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!