Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Raiffesen bankszámla 20000ft?

Raiffesen bankszámla 20000ft?

Figyelt kérdés
Ha nyitok bankszámlát kb mikor érkezik meg a 20000ft a számlámra (akik részt vettek a promócióban, azok írjanak lécci)
2022. máj. 3. 16:14
 1/7 Fsms ***** válasza:
56%
Semmi sincs ingyen. Oda rakják szinte rögtön , de ami költséget fizetsz utána, az sokkal több lesz.
2022. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Ennyire kell szaros 20000ft? Pont az ilyen balekoknak csinaltak, aztan az emelt koltsegek miatt egy ev alatt visszafizeted nekik.
2022. máj. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem értem hogy ezt mire alapozzák a kedves válaszolok valami 2 vagy 3 havi jövedelem ha érkezik a számlára akkor utalják már nem emlékszem pontosan de nekem is jová írták és még havi díjam sincs szóval hónap záráskor le vont 300 Ft-ot azt is csak amiatt mert a másik állásomba hetente kapok fizetést és erről jön az SMS. Szóval csak azt fizetem. És 2 éve vagyok a Raiffeisen banknál.
2022. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Akkor mondjuk az eves kartyadijad nagyobby drágább az utalas vagy a penzkivetel 150k felett. Ingyenpenz nincs. Igy vagy ugy de visszaveszik.
2022. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor irigykedj nyugodtan attól még ez így van. Maximálisan elégedett vagyok a bankkal előtte OTP-s voltam na
2022. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval hamarabb elküldtem bocsánat na ott aztán volt havidíj nem is kevés. Csak azt nem értem hogy nem is vagy ott vagy nincs is tapasztalatod még is hülyeséget írtok.
2022. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a 90. napon írják jóvá pont azért, hogy ne SOS ingyenpénznek vedd fel.
2022. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!