Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem lehet változtatni a...

Miért nem lehet változtatni a khr-t?

Figyelt kérdés
Van egy hitelem és éltem a moratóriummal de eközben egy papírt el felejtettem leadni így a bankon belül átkerült a behajtási osztályra de nem történt se emelkedés se hosszabbítás de a khrben átírták egyösszegűre.Azt mondták ezt ők már nem tudják módosítani de nem értem miért.Ez így nem helyes,hogy én részletre fizetem és a khrben egyösszegű fizetés van.Így semmi féle lehetőségem sincs hitelek felé.

2022. ápr. 20. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A magyar hitelrendszer szerencsére (?) elég hülyebiztos. Nincs olyan, hogy egy elfelejtett papír miatt egyből behajtásra kerül. Ha korábban régóta nem fizetsz, figyelemn kívül hagysz kismillió hvatalos megkeresést, és ez után az utolsó csepp a pohárban ez a papír, akkor hihető lenne, de így nem. Én szívesen emghallgatnám a másik fél álláspontját is.

(Igen, lehet jönni lepontozni, mert leírtam hogy nem mindig a bank a gonosz kizsákmányoló ördög, akivel szemben a becsüeltes dolgos kisembernek mindig igaza van...)

2022. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam, hogy nem kerestek stb.Tudom,hogy én hibáztam de azt nem hiszem el,hogy nem lehet módosítani az adatokat ami nem helyesen van feltüntetve.
2022. ápr. 28. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!