Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Anyámékkal csúnyán összeveszte...

Anyámékkal csúnyán összevesztem és tudják a kártyaszámomat, azt meg lehet változtatni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem lehet.

Ha attól félsz, hogy neten vásárolni fognak bosszúból a kártyáddal, akkor tiltsd le és kérj újat.

2021. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
kártya számon kívül tudnak minden mást is? Telefonodhoz hozzá férnek?
2021. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Tiltasd le a kártyát és csináltass újat. Akkor már nem fognak tudni mit kezdeni.
2021. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Hogy vásárolnának már a kártyájával a mobilja nélkül? Mindenhol kétszeres ellenőrzés van már, ha ő nem hagyja jóvá a vásárlást a telefonján, akkor nem tudnak vásárolni a kártyával.

Amúgy a netes vásárlási limitet is le lehet venni 1 forintra, vagy a kártyát is lehet deaktiválni az appban ideiglenesen, ami bármikor feloldható ingyenesen. Teljesen felesleges pénzért új kártyát csináltatni emiatt...

2021. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

#4 szerintem banktól és szolgáltatótól függ, hogy mikor kér kétlépcsős azonosítást. Pl nekem 5000 alatti összegről nem küld a bank jóváhagyást, ha neten vásárolok. Illetve netflix, Microsoft előfizetést is automatikusan vonják, nem kell minden hónapban jóváhagyni.

Sőt pár hete az emagon rendeltem, ott ugyan el van mentve a kártyám, 30+ ezret fizettem és én is meglepődtem, hogy rányomtam a fizetésre és kész volt, semmi jóváhagyni való nem érkezett a banktól.

A limit módosítás meg az én bankomnál pl pénzbe kerül, meg most minden vásárlás előtt és után állítgassa az ember?


Szóval azért nem olyan egyszerű a dolog. Én biztos letiltanám, ha attól tartok, hogy valaki vissza akar élni vele.

2021. ápr. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Tiltsd le a bankkártyád és csináltass egy újat, igaz nincs ingyen. Amúgy hány éves vagy?
2021. ápr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lejárati idejét?

CVC kódot?


Nem tudom melyik bank, de az enyémnél kell hozzá a telefonom is, meg a telefonbank kód is!

2021. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha ujat csinaltatok mas lesz a szama?
2021. ápr. 20. 21:26
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
A bankszámlaszámod nem fog változni, csak az új bankkártyáé lesz más.
2021. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!