Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelkeret visszafizetése? (Lent)

Hitelkeret visszafizetése? (Lent)

Figyelt kérdés
Van hitelkeretem ami jelenleg visszafizetés alatt áll, keretcsökkentés miatt moratóriumos vagyok. Van már 8 hónapja jövedelmem, hál istennek növekedett is szépen. A kérdésem az lenne, hogyha egybe vissza fizetem (75e) az összeget, igényelhetem újra?
2022. ápr. 11. 18:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném mielőtt bárki azzal jönne, a Covid miatt vesztettem el a munkahelyem, akkor meg is lett kötve a szerződés, hogy 12.500 ft havonta a törlesztő.
2022. ápr. 11. 18:16
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég zagyván írtad le, de gondolom azért, mert magad sem tudod miről van szó pontosan.

Szóval elvették vagy lecsökkentették a hitelkeretedet (nem a keretet fizeted vissza, hanem az abból felhasznált összeget), és most 75ezerrel túlmentél rajta? Ha így van, persze esélyes, hogy újra megkapod a keretet, de az is, hogy nem, mivel egyszer már túlfeszítetted. Függ a mostani jövedelmedtől is.

2022. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, úgy van, hogy akkor a hitelkeretem 150.000ft volt, de folyamatosan vonnak le 12.500 forintot lényegeben, hogy ki nullázzam. Jelenleg állok 75.000-nál :)
2022. ápr. 11. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!