Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek fog még erősödni...

Szerintetek fog még erősödni a forint, vagy az euro már nem lesz 380-nál olcsóbb?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 7. 09:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10

Az a gond, hogy a görögöket nem ette meg az oroszlán, de nem is rángatták az oroszlán farkát: Nem az oligarhák zsebében landolt az EU-s pénzek nagy része.

Miután komolyan kezdik venni a korrupt országok pénznyelő rendszereit, igencsak vékonyan fog csordogálni a támogatás...

2022. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11es ez is igaz, de mire kéne támogatás? Utakra meg épületfelújításokra. Vagy stadionokra? Ezek teljesen feleslegesek.
2022. ápr. 11. 12:37
 13/15 anonim ***** válasza:

"Ez jó hír, mert egy rakat pénzt beváltottam eurora, mikor kitört a háború (bepánikoltam)"


Egy korábbi nagy forintgyengülésnél én is bepánikoltam, elég jelentős összeget veszítettem rajta, és még a Brexiten is sokat veszítettem... azóta nem vásárolok indulatból.

2022. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én flelmeből, nem indulatból. De lassan a pénzemnél leszek, mert újra gyengül a forint.
2022. ápr. 11. 16:09
 15/15 anonim ***** válasza:

#12

Hogy mire kellene a támogatás?!

Olyan vállalkozásfejlesztésekre, amelyek: munkaerőt foglalkoztatnak, modern technológiákat honosítanak meg (ebből később GDP lesz), kiváltanak elavult energianyelő eszközöket, fűtési rendszereket, modern energiatermelésre állítják át az országot, úthálózat, üdülési szolgáltatások, ... Mondjam még?! :)

Amire nem kellene fordítani:sportlétesítmények, túlárazott - korruptált rendszerben épülő - beruházások, ...

2022. ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!