Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyek azok a bankkártya...

Melyek azok a bankkártya automaták amikben sosincs húszezres?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Pl. az ausztriaiak.
2022. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt így tételesen várod felsorolni? Tegnap pl. a Semmelweis kórház bejáratánál nem volt benne, de nem tudom, hogy nem is szokott-e lenni vagy csak elfogyott.
2022. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elég ha az válaszol aki tudja a valaszt
2022. ápr. 2. 14:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az Etele úton a Sparnál szoktam felvenni, mindig 10 ezresekben kapom.

de én se értem, milyen választ vársz.

2022. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez válasz mert akkor oda nem megyek.
2022. ápr. 2. 17:00
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Ja, hogy kirabolni akarod? :D
2022. ápr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég sok olyan automata van, ahol nincs 20 ezres. Ez akkor lehet például érdekes, ha nagyobb összeget akar az ember felvenni, mert az egyszerre kiadható bankjegyek számára, és összegére is vannak limitek. Plusz lehet napo limit is, illetve számíthat az is, hogy saját bank, vagy idegen bank automatáját használja az ember. Én amikor nagyobb összeget akartam felvenni, felhívtam a bankot, és megkérdeztem, hogy melyik ATM-ükben vannak 20 ezresek, és készségesen segített az ügyintéző. A mi kisvárosunkban például egyik sem ilyen.
2022. ápr. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor hívjam fel mint a tiz bankot? Busape
2022. ápr. 8. 08:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!