Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi idő után oldják fel a...

Mennyi idő után oldják fel a zárolást ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Történt ugyan is hogy kedden reggel egy Mol kúton, bankkártyás fizetéssel első próbálkozásra "kiszolgáló nem elérhető" hiba miatt sikertelen volt majd 2.ra már sikerült viszont rögtön kaptam az SMS t hogy 16900ft helyett 33800ft ot vontak le a számláról. Az eladó mondta hogy be kell fáradjak a bankba a kapott számlákkal és vissza is kapom de a bankból meg vissza küldtek hogy nem az ő dolguk mivel az első sikertelen próba összege ott van a számlámon csak zárolva várakozik.

Most jelenleg ott tartunk hogy holnap reggel fel kell vetessek jegyzőkönyvet az esetről de hogy miért azt nem tudom.

Ui.:nevetséges hogy önhibámon kívül nekem kell ide oda szaladgálni a pénzemért 2022 ben


2022. márc. 25. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha kedd óta zárolva van szerintem az már le lett vonva:D
2022. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A MOL tudná megoldani
2022. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kb. 7-10 nap alatt automatikusan feloldják a zárolást. ha ténylegesen levonták, akkor de, a bankod dolga (ha az Ersténél vagy, akkor sok sikert, ott totál idióták dolgoznak)
2022. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!