Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gondom van. Utaltam eurót...

Gondom van. Utaltam eurót Binance-re. Meg is érkezett, ott van de fogalmam sincs hogy tudom ott átváltani bitcoinra. Hiába keresem a módját nem találom. Hogyan kell?

Figyelt kérdés

2022. márc. 12. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Google, binamce how to buy bitcoin
2022. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Spot trading, eurbtc.
2022. márc. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél belőle 10.000ft ért és amíg nem lesz több ne vedd ki. De ha igen vedd ki. Ha nem sikerül semmi módszerrel gyarapítani kivesz ami maradt belőle. Binaceról az egész ahogy van visszautal pár ezer forintos veszteség elkönyvel a több tízezer, vagy még rosszabb helyett.
2022. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milliókkal vagyok benne.
2022. márc. 17. 06:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor kamu a kérdés!
2022. márc. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ugyan mitől lenne az?
2022. márc. 17. 10:29
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Mert milliókat raksz be és azt sem tudod hogy vedd meg ott? Ne röhögtess! Első ugrásra mindjárt milliókat, semmi teszt, próbálkozás, értelek...


Nem kellene arra ösztönözni az embereket hogy ilyenbe nagy pénzekkel ugorjanak bele. A minimálbérből élő ember beleugrik 2-300.000 Ft al mert az állmiliomos is ezt teszi különböző nikneveken és nem lesz jó vége, mondjuk ezért. És hozzá még jönnek a vedd meg és tartsd az életed árán is üzleti tanácsok.

2022. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Miért szólsz hozzá ahhoz amihez fingod sincs?


Nem csak egyféleképpen lehet bitcoint venni. Nyilván úgy vettem ahogyan tudom, s nem úgy ahogy nem tudom. És szó sem volt első ugrásról, meg semmi tesztről, évek óta foglalkozom vele, apránként vettem, ráadásul nem is milliókért, csak azóta felment az ára ezért vagyok benne most milliókkal.


Az meg hogy ösztönzés ha valaki meg akarja tudni, egy bizonyos módon hogyan lehet bitcoint venni? Fura fogalmaid vannak az ösztönzésről...


Aki meg beleugrik bármibe anélkül hogy utána nézne, s ehelyett mások kétes írásai miatt ugrik bele az jó eséllyel bukni fog, akármibe is ugrik bele. Ehhez nem kell bitcoin... Tartsd meg az életed árán is??? Látom te se olvastad el az ajánlásokat csak hallottál mindenféle hülyeséget és elhitted. Mióta fontosabb az életnél a pénz? Annyival bele se szabad szállni amennyitől az életed függ...

2022. márc. 17. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!