Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van jelenleg babaváró hitelem...

Van jelenleg babaváró hitelem a Sberbanknál, és van rá biztosítás. Ilyenkor a biztosítás miatt kapok bármilyen kártalanítást, vagy bármit?

Figyelt kérdés

#Sberbank hitel biztosítás
2022. márc. 3. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Miért kapnál kártalanítást? Milyen kár ért a babaváróval kapcsolatban?
2022. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, ha a hitelt úgy vettem fel, hogy hozzá kértem biztosítást, akkor jár arra valami, vagy semmi?
2022. márc. 3. 11:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én értettem a kérdésedet és tudom is, hogy milyen biztosítás van hozzá, de az nem ilyen esetekre vonatkozik. Szóval még mindig azt nem értem, hogyha nem ért semmilyen kár, akkor milyen kártalanítást várnál.
2022. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De milyen kár ért téged? Mire vagy biztosítva?
2022. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A biztositas arra az esetre szolt, ha bizonyos esemenyek, korulmenyek kozott nem tudnad fizetni a torlesztot. Mivel ebben az esetben semmi ilyesmirol nincs szo, nem jar semmilyen kartalanitas se, hiszen nem ert kar.
2022. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyebkent az eszem megall hogy micsoda sotetseg uralkodik a fejekben es hogyan adosodnak el allitolagosan felnott emberek sulyos tiz- meg husz evekre anelkul, hogy felfognak mit irnak ala.
2022. márc. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem biztos, hogy buta az emberünk, inkább csak pénzéhes, potyaleső.
2022. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De, buta is.
2022. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha azert fizettel biztositast hogy a bank csodbe megy vagy sem akkor igen, kapsz karteritest. De valoszinuleg semmi koze a te biztositasodnak a bank csodjehez
2022. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!