Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akik folyamatosan leszólják...

Akik folyamatosan leszólják az állampapírokat! Milyen más alternatívát tudtok, ami kockázatmentes és kiszámítható?

Figyelt kérdés
A lakás önerőmről van szó, pár millió. Nem akarom a tőzsdén elbukni.

2022. márc. 2. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
1%
Befektetési arany: 1 hónap alatt emelkedett az ára 3100 forintot grammja: [link]
2022. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Ők most sírnak a sarokban, akkorát estek a papírok, meg fognak is. A kriptó meg öngyilkosság.

Jah majd jönnek a lajáskiadásosok is, 3 százalék hozammal

2022. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarok állást foglalni egyik mellett sem, de akinek csak 3%-ot hoz a kiadott lakása, az valamit baromi rosszul csinál.
2022. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Januárban vettem 100 gramm aranyat, azóta nyertem rajta több, mint 300 ezer forintot.
2022. márc. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Januárban vettem 100 gramm aranyat, azóta nyertem rajta több, mint 300 ezer forintot."


Ez szép és jó, de ehhez kellett egy háború. Békeidőben ilyen extrém áremelkedés nincs. Ezzel szemben az állampapír mindig hozza ugyan azt a szintet.

2022. márc. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Bitcoin, lakasra ennel jobb dologban nem tudsz gyujteni
2022. márc. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

"Békeidőben ilyen extrém áremelkedés nincs."

Bármikor lehet háború, nincs már olyan, hogy békeidő, folyamatosan, futószalagon mennek a különféle háborúk.

2022. márc. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az arany előtt amúgy is jó út volt /persze a háború segit/

Az aranyra egyes nyugati elemzők 2030ra 2800 Usd/uncia árat várnak.

2022. márc. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!