Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan működik ez a Budapest...

Hogyan működik ez a Budapest Banknál?

Figyelt kérdés

Van egy hitelkártyám amin 440.000 ft-ot tudok elkölteni.


2 éve van meg sose használtam de most ebben a 2 hónapban rákényszerültem.


Elhasználtam a keretet róla.

Jelenleg már dolgozom megint másfél hónapja így mostmár nem kell. De ugye most van egy tartozásom amit vissza kell fizetnem. Az egészet egyszerre nem tudom visszafizetni. Küldték ugye az elszámolós papírt ott van egy minimum összeg és egy vissza fizetendő összeg. Ha a vissza fizetendőt ami 45.000 ft utalom át akkor kilehet nullázni magam és nem számol fel kamatot?

Mert van egy minimum visszafizetendő összeg is ahol sokkal kevesebb a pénzösszeg.


Sajnos muszáj volt használnom bármennyire is nem akartam...

Máshol nincs semmilyen tartozásom se hitelem csak ez.


Jelenlegi havi jövedelmem 350.000-400.000 ft nettó. Attól függ mennyire teljesítek jól.


Egyszerre nem tudom visszafizetni de havi 50-60.000 ret áttudok rá utalni.


Mire számítsak?


Előre is köszi!


2022. márc. 1. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A minimum fizetendő díj az értelemszerű. A fennmaradó tartozásra, ha határidőig nem fizeted vissza, akkor kamatot fognak számolni.
2022. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát ha nem a 440.000 ret fizetek hanem csak pl 50.000 ret akkor ugyan úgy megy rá a kamat?
2022. márc. 1. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!