Van olyan ember, akitól lehetne magánkölcsönt igényelni?

Figyelt kérdés
Kisebb összegről lenne szó és van korrekt fedezetem, ami bizonyítható. Futamidő rövid lenne, fizetnék adott esetben kamatot is.
2022. febr. 24. 14:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

#8


Hát, ha nem tervezel kicsúszni a visszafizetés terhe alól, akkor a fejedet is berakhatod, nem? Ha pedig igen, akkor kell a biztosíték.


#10 Azért pár százezer manapság a kisebb összeg kategória szerintem. Millió felett kezdeném olyan közepeskének nevezni, 5M felett nagyobb összeg.

2022. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11

Voltak már hiteleim, tisztességesen fizettem mindet, de persze ezt nem köteles elhinni bemondásra senki.

Hát ha definiálni kéne, akkor a nagyobb összegre én is mondjuk valahol 2-3 millió felett mondanám, 1-2-300ezer mindenképp kisebb. Szerintem.

2022. febr. 25. 14:20
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Mire kell?
2022. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Voltak már hiteleim, tisztességesen fizettem mindet, de persze ezt nem köteles elhinni bemondásra senki."


Akkor vajon miért nem fordulsz egy bankhoz?

Általában azok fordulnak magánszemélyekhez, akik KHR listán vannak...

2022. júl. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én adok neked, keress bátran. - Cofidis Géza
2022. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!