Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért 0 forint van a kártyámon...

Miért 0 forint van a kártyámon már 5hónapja?

Figyelt kérdés
Tanulok és kapok elvileg ösztöndíjat 2 havonta, de én szeptember óta még nem kaptam semmit. A többiek megkapják rendesen, de nekem 0 forintot ír mindig az alkalmazás. Lehet az volt a baj, hogy nem aktiváltam? Ma akriváltam,de ugyanúgy 0 forint. Mit tegyek?

2022. febr. 21. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj a tanulmánya osztályra, és kérdezd meg, hogy utaltak-e neked.
2022. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
tuti jol adtad meg a szamlaszamod? a kartya aktivalasanak semmi koze a szamlahoz, a szamla letezik kartya nelkul is
2022. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bank kártyán soha nincs pénz! Csak arra jó, hogy a bankszámládról felvegyél vele pénzt. De ha nem a bankszámlaszámodat adtad meg, hanem a kártyaszámodat, akkor nem tudják utalni az ösztöndíjadat.
2022. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen bankszámlaszámot adtál meg?
2022. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jót adtam meg és ezért nem tudom mi lehet a gond. Az osztályfőnök annyit mondott, hogy ezt nem az iskola utalja.
2022. febr. 22. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!