Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi pénzt érdemes otthon...

Mennyi pénzt érdemes otthon tartani?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt otthon kp-m, de úgy látom érdemes lenne. Pl. Kanadában zárolják a tüntetők bankszámláját. Vagy ahol valamilyen gond van ott pl. Afganisztánban ott nem lehetséges készpénzt felvenni. Vagy egy ddos támadás éri a bankot és napokra lehal a rendszer.
2022. febr. 16. 18:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Itt tudsz venni aranypénzeket: [link]
2022. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem max 50 ezret. Azért abból ki lehet húzni 1-2 hétig 2 személynek, ha zárolják a számlát.
2022. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk 50 ezerből azért mai árak mellett nem sokáig lehet ellenni.
2022. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mik az elvárások. Gyógyszer, orvos látogatás, tankolás, vagy csak főzni otthon? Mert utóbbi kijön, előbbiek persze nem.
2022. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
1 havi megélhetést. Szerintem. Én nem atomtámadásra készülnék, hanem mondjuk olyan apróságra, hogy elhagyja az ember a bankkártyáját, vagy tudom is én. Ne kelljen banki kp felvétellel bajlódni, amíg meg nem érkezik az új. De tényleg bármi történhet, ami miatt jó, hogy van mihez nyúlni átmenetileg. Ez mondjuk az én biztonságérzetemnek ennyi. Másnak lehet nem kell semennyi ahhoz, hogy jól aludjon, megint más meg azt mondja, háromszor ennyi is kevés neki otthonra, hogy jól érezze magát. Igény függő. No meg attól is függ, hogy mondjuk az össz megtakarításodhoz képest mekkora összeg ez, ami a fiókban inflálódik. Nálunk elenyésző.
2022. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15, persze, sok mindentől függ. Van 2 bankkártyám is, páromnak is, így nem annyira félek. Egyszer volt egy nagy vihar pár éve, az egész kerületben nem volt áram, és nem lehetett kártyával fizetni. Szerintem ennél nagyobb baj nem fog történni. 😊
2022. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Legyen úgy!
2022. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Aranyat vegyel es ugy tartsd otthon
2022. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!