Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot választanátok...

Melyik bankot választanátok ügyfélelégedettség alapján?

Figyelt kérdés

Számtalan "melyik bankot válasszam" kérdés található az oldalon, de általában a költségekre van kihegyezve a kérdés. Ismerem a Bankmonitort / money.hu-t, tudom értelmezni a hirdetményeket, nem okoz problémát megtalálni egy adott információt az ÁSZF-ben vagy a weboldalon, egy dolgot viszont nem tudok megállapítani tapasztalat nélkül: milyen az adott bank ügyfélkiszolgálása, internetbankja, mobil appja, stb.

A számlán viszonylag gyakran történne készpénzbefizetés, így csak olyan bankok szerepelnek a szavazásban, melyek rendelkeznek fiókkal helyben. Az OTP nem opció, így értelemszerűen az sem választható.



2022. febr. 12. 20:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Unicredit, Raiffeisen és Erste számláimból kizárólag az Erstével vagyok elégedetlen, de velük nagyon. Mintha óvodások kezelnének mindent, tetőre hág a hozzá nem értés és az értetlenség.
2022. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
10. A Takarékbank a legótvarabb ügyfélszolgálatban. 3 fiókjukban fordultam meg Győr-Moson-Sopron és Komárom-Esztergom megyében (nem egy borsodi kisvárosban), egyik siralmasabb mint a másik.😂
2022. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

Valaki leírhatná, hogy aki itt nem az OTP-t isteníti, nem azzal elégedett legjobban, annak a válasza miért nem hasznos, miért lett lepontozva!

Mi az a hatalmas előny a lepontozók szerint, ami a többi banknál nincs? A családban nálunk is volt valaki sokáig OTP-s. Egyszerűen elképedtem mennyi pénzt lenyúlnak tőle havi szinten a semmiért.

2022. febr. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
68%

Én írtam a Takarékbankot. Nem tudom, hogy még mindig olyan csapnivaló-e az ügyfélszolgálat vagy ez csak az egyesülés után volt így. Esetleg itt is az az igaz, hogy ilyen ügyintézőket fogtál ki.


(Erre szokták mondani, hogy ezt nem lehet elintézni annyival, hogy "Ilyet fogtál ki". Igen, ez igaz, de lehet, hogy sok más embernek semmi gondja nincs, ezért írom.)



Én abból indultam ki amikor javasoltam feljebb, hogy a régimódiságuk miatt, meg mert rengeteg falusi, kisvárosi fiókjuk van (vagy volt) nyilván jobban törekszenek személyesen a kiszolgálásra, mindent meg lehet náluk beszélni, stb...


HA valakinek ez érték, akkor talán ott jobban meg lehet kapni.

2022. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%

13. Az ügyfél elégedettség volt a kérdés. Abban úgy látszik az OTP verhetetlen. Akár tetszik, akár nem.

Nekem pl. pár ezer ft spórolásnál fontosabb, hogy legalább egy kicsit is normálisan, ne adj hozzáértően foglalkozzanak velem.


#12. válaszoló.

2022. febr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%
CIB-nel vagyok, elegedetten. Ezt a szavazast pedig jelen allapotaban nem lehet komolyan venni, amig a hanyadek es hasznalhatatlan George-dzsal vezet az Erste. :)
2022. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Legszívesebben egyiket sem választanám, de sajnos ez manapág lehetetlen, mert mindent a banok intéznek :-(
2022. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!