Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Katás vállalkozóként mennyi...

Katás vállalkozóként mennyi esélyem van lakás felújításra hitelt kapni?

Figyelt kérdés

Pizzafutár vagyok. Ha az üzemanyagot, autóbérlést, adót levonjuk akkor valamivel 300k felett keresek ezzel lassan egy éve. Ez egy tartható munkatempó, tartható bevétel. Ha valami gebasz lenne azonnal találnék munkát a szakmámban, csak ezt most jobban élvezem.

Sajna nem sok az önerőm, 1,5 millió. 6 millió hitelre gondoltam és 15 éves törlesztésre. Gyerekem nincsen, házas sem vagyok. Szerintetek kaphatok hitelt?


2022. febr. 11. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van már lezárt adóéved?
2022. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Kaphatsz hitelt, viszont 6 milliot nem valoszinu hogy fogsz 1.5 onero melle. Ugyan jogszabaly szerint eleg 20% onero, de a bankok ettol felfele elterhetnek es szoktak is tobbet kerni, erdemes inkabb 30% feletti onerovel szamolni
2022. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha van ingatlanod szabad felhasználású jelzáloghitelt kaphatsz rá katásként is.

Az, hogy neked mennyi marad nem érdekli a bankot. Előző évi kiszámlázott összeg 60%-át veszik figyelembe.

6M-nak 50ezer kb a törlesztője, abba simán bele kell férjél.

2022. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 - Nem vásárlást írt, hanem felújítást.
2022. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Van 1 lezárt adóévem. A jelzálog ilyesztően hangzik. Ha az előző év 60%-át veszik alapul akkor simán megkaphatom.

Mégegyszer köszönöm, még átgondolom a dolgot, meg megérdeklődöm pár banknál személyesen is, az a biztos.

2022. febr. 11. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!