Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van itt olyan, aki hitelt...

Van itt olyan, aki hitelt vett fel és szerencsejátékra költötte?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha igen, mi a kérdés?
2022. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy milyen szinten tartottad baromságnak és ha azóta rendbe jött a függőséged, akkor hogy élted/éled meg, hogy ilyet tettél?
2022. febr. 10. 23:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Az "ingyenes" diákhitel kb felét költöttem egy pokerversenyre. Nem tartom baromságnak, egyetem elején éltem csak pokerbol, de egy ekkora verseny nem fért volna bele a bankrollba, fun volt.


Nyilván nem fogok többet ilyet csinálni, de egyszer megérte, nem bántam meg.

2022. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
biztos van.
2022. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, még 2015-ben. Hálisten bejött de soha többé. Voltam olyan rosszul a megtett meccs előtt meg közben, hogy ihaj...
2022. febr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Diákhitelem van, ám a vagyonom az adósság többszöröse, és rendszeresen, nagy tétben szerencsejátékozom. Ez így ér?
2022. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor ér, ha kifejezetten azzal a szándékkal vettem fel, hogy szerencsejátékozz vagy abból fakadó tartozást kifizess.
2022. febr. 16. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!