Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem küldték ki a bankártyámat...

Nem küldték ki a bankártyámat részletek lent?

Figyelt kérdés

Ha a netbankban írok nekik hogy nézzenek utána remélem megteszik? Mert nekem messze van a bank így nem szívesen fáradnék be.Gondolom elkeveredett postán vagy csak elcseszték.Nem lepődnék meg ez az otp bank egy fos :)

nem rég járt le a junior kártyám már 2 hete és még nem küldték ki az újat.

köszcsi!



2022. febr. 8. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Persze utánanéznek, de sokra nem mész vele. Kapsz majd egy választ, hogy ők kiküldték, ha te nem kaptad meg az a te bajod.

Azért hajrá.

2022. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szívcsí pacsi
2022. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja erre számítok én is. Gondolom akkor 5 ezret kéne fizetni egy újért?
2022. febr. 8. 15:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a baj nem aláírósként küldik, csak be dobja a postás. Na nekem két éve máshova dobta be. Remélem most megkapom.
2022. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha fos az otp bank, akkor minek mentél oda? :)
2022. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen de nekem költözés miatt... Sajnos be kell menned és mondd hogy a bankfiókba kéred a kártyát mert előtte 3 hónappal ki kellett volna hogy küldjék valószínűleg ki is küldték csak postán elkeseredett ahogy az előző mondta! mindenképp menj be mert se fizetni nem tudsz meg ha be mész levenni pénzt a bankfiókba az is plusz díj szóval inkább menj be és kérd hogy a bankfiókba kéred az új kártyát!
2022. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Anyukád ajánlotta 5ös. Szép kis teremtés:) Az értelmes válaszokat köszönöm :)
2022. febr. 8. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Többi bank se jobb. Amúgy én még mindig nem kaptam meg a kártyát. Az a baj bolond a postás itt a faluban. kezdek ideges lenni. Lehet szólok a banknak ezentúl inkább bankfiókban veszem át a kártyát.
2022. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!