Milyen hitel érné meg?

Figyelt kérdés

Gondolkodunk hitelen párommal nem, vagyunk házasok. Van két gyerekünk, nem szeretnénk többet ezért a babaváró hitel ki van zárva mivel úgy nem éri meg.

Szabadon felhasználható fix törlesztésű lenne jó.

5000000-ra lenne szükségünk.

Egyenlőre csak érdeklődnék a lehetőségekről. Lehetőleg minél alacsonyabb THM-EL.


Házat szeretnénk venni, 2 gyerekre ugyan van valamennyi CSOK és nekem van egy házam ami kB. 1,5 milliót ér.

Faluba szeretnénk költözni, ebből kellene fedezni az esetleges felújítást is.


Most hirtelen ennyi jut eszembe ami lényeges lehet ezt illetően.


Törlesztő részlet, futamidő meg ilyenek érdekelnének. Semennyire nem vagyok ezen a téren jártas tehát minden tanács jól jönne.


2022. jan. 11. 16:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egészségpénztárból mióta lehet lakáshitelt törleszteni?
2022. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
400ra ne vegyétek fel hitelt hidd el bukta lesz a vége.
2022. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
10.33-as, elég régóta van az EP-nek olyan zsebe, amiből lakáscélú hitelt lehet előtörleszteni. Olvass utána.
2022. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ja, ez a korábbi önsegélyező pénztár szolgáltatása? Jó tudni. Évek óta kihasználatlanul áll az egészségpénztáram, korábban a fogorvost fizettem onnan, de így azért nem rossz, mert befizetek, fél évig otthagyom a pénzt, aztán beleöntöm a hitelbe, amit úgyis ingyen előtörleszthetek.
2022. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

16.03-as, itt találsz róla leírást. Korlátozott összeg használható fel, de azért éves szinten elég jó alternatíva ez is:


[link]

2022. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kösz, majd utána számolok.
2022. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Budapesten élünk, itt elég drága az albérlet, tehát nyilván helyette inkább törlesztenénk hitelt ami egyszer a miénk lesz. Nem csak ez a 400 ezres jövedelmünk van hanem ez a párom jövedelme ő venne fel. Az enyém meg maradna tisztán. Ez mindennel együtt plusz 100 ezer. 2 év múlva pedig a kicsi ovis lesz így én is vissza tudok menni dolgozni.

Erről a 3 % hitelről még nem hallottam de meg nézem milyen. Nyilván jól utána nézek ahogy a falusi csoknak is.


Köszönöm az értelmes válaszokat.

2022. jan. 13. 15:15
 18/19 anonim ***** válasza:

javaslom regisztrálj be ide, itt minden kérdésedre szakértői választ kapsz:


[link]

2022. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2022. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!