Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akik csokkal vettek lakást,...

Akik csokkal vettek lakást, hozzátok voltak ellenőrizni az életvitelszerű ottélést, ha igen mennyivel az adásvétel után?

Figyelt kérdés
2022. jan. 1. 09:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Egyébként azóta se ellenőrzött senki."


Már jeleztem, hogy Te arról nem fogsz tudni. Nyilván a "folyósításhoz" elég annyi, hogy bejelentkezz oda, de a további feltételeket bármikor ellenőrizhetik még. Vagy nem. A szúrópróbaszerű ellenőrzés ezt jelenti.


Köszi, de engem ne akarjál meggyőzni azzal kapcsolatban, amiben napi szinten benne vagyok, ha tetszik a hozzászólásom, ha nem...

2022. jan. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11: és ki szólt hozzád? A kérdezőnek válaszoltam, téged nem akartalak én meggyőzni semmiről. Nyugodtan jöhetnek ellenőrizni, már másfél éve itt lakunk.

Btw, így elég nagy baromság, hogy ezek szerint lehet csokkal felújítandó házat venni, de aztán büntetnek azért, ha kiderül, hogy a FELÚJÍTÁS MIATT még nem tudsz benne lakni életvitelszerűen. Mondjuk nekünk anno azt mondták a bankban, hogy ilyen esetben nincs gond, nem tudom, ez mennyire igaz.

2022. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12-es:

"és ki szólt hozzád?"

Tényként közölted azt, hogy azóta sem ellenőrzött senki. Ugyanis ezt nem tudhatod. Azért "szóltam" én hozzád.

De nyugodtan sértődjél meg, ha így érzed jól magad. :)

2022. jan. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13: tehát az ellenőrzés úgy zajlik, hogy idegurulnak autóval, és kintről jól megnézik, hogy mi ide jövünk-e haza? :D Vagy ezt hogy kell elképzelni, hogy úgy ellenőrzik az életvitelszerű ittlakást, hogy nem veszem észre?
2022. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 KulGery válasza:
kb év után "várhatóak", de inkább kettő. Nem az a lényeg, hogy vásárlás után azonnal költöztök-e, hanem hogy ott éltek-e. Nem szólnak. Onnan tudtuk meg, hogy szolt a szomszéd, hogy egy nő és egy férfi rólunk kérdezgetett.
2022. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért ez elég komolytalannak hangzik. Mármint pl. a szomszéd azt hazudik, amit akar,ha jó arc, akkor is azt mondja, hogy persze, ti éltek ott, ha tudja, hogy albérlők. Ha szararc, akkor meg bemárthat úgy, hogy amúgy tényleg ott éltek. Meg egyébként miért is lenne neki muszáj azt tudni, hogy a 4 tagú család, aki él a házban, mi vagyunk, vagy kiadtuk egy szintén 4 tagú családnak albiba? Azért erre alapozni kicsit érdekes.
2022. jan. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!