Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit csináljak ha nem tudom...

Mit csináljak ha nem tudom fizetni a kamantmentes diákhitel pluszt?

Figyelt kérdés
2 évre vettem fel , havonta kb 20 ezer valamennyit kellene fizetnem, de sok lenne ez nekem. Nem tudom utólag módosítani? Mi van akkor ha nem tudom pl fizetni? Kamatozik? Vagy ez nem tud ?

2021. dec. 26. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Mit nem tudsz fizetni?

2 hétvégét elmész pizzafutárnak, máris megvan.

Vagy eleve dolgozol?


Megoldást kell találni, nem kifogást!


Már csak vérplazma adással is keresel ennyit (hosszútávon nem éri meg, mert az immunrendszeredet veszik le).

2021. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Vedd fel a babahitelt, abból végtörleszted a diákhitelt. A maradékból veszel részvényt és kryptot meg elmész bulizni a haverokkal.
2021. dec. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Mi van akkor ha nem tudom pl fizetni? Kamatozik? Vagy ez nem tud ?"


Kamat: Valószínűleg a kamatmentes diákhitel csak addig kamatmentes, amíg rendesen fizeted.


Ha nem tudod fizetni: Az MKK Zrt. átadja a Veled szemben fennálló követelésüket behajtásra az adóhatóságnak (NAV).


Követelés elévülése: Nem évül el "soha". Ugyanis minden végrehajtási cselekménnyel az elévülés újraindul. Eredménytelen végrehajtás esetén a NAV visszaadja a Zrt-nek a követelést, és megszünteti az eljárást. Az MKK Zrt. pedig 1 év elteltével újra kérvényezheti a behajtási eljárás ismételt lefolytatását. Ez akár a végtelenségig ismétlődhet.

2021. dec. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogyha bármennyit is tudsz fizesd be akkor is és bármikor van pénzed hó közben is, azonnal fizesd be azt is.

Próbálj meg elmenni valami plusz munkára, vagy kérj a szüleidtől, nagymamádtól, ne ez miatt kerülj végrehajtásba netán ha nem fizetsz egyántalán.

Havi 20e két évre nehogy ez miatt edd tönkre az életed a vh-sal, mert aztán kamatozik a világ végezetéig.

Akárhogy is de old meg valahogy, fizess amennyit csak tudsz és rendszeresen, bármilyen kisebb összeghez jutsz fizesd bele. Ha pedig sikerül több akkor többet is fizess akár. Csak nyomass bele mindent, hogy fogyjon.

Most nézem, hogy a kérdés már nem mai. Mindegy, hátha másnak jól jön.


Kedves kérdező azóta mi lett veled? Hogyan sikerült törleszteni? Meg tudtad oldani? (Remélem jól alakultak a dolgait.)

2022. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!