Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem kapok hitelt sehol?

Miért nem kapok hitelt sehol?

Figyelt kérdés

Próbáltam bár bankot ahol interneten számítógép elutasította az elő bíralatot. Megpróbáltam az mkb bankot ahol ember álltali bíralatomat is elutasították.


-20 éves vagyok

-Több mint 3 hónap munkaidővel rendelkezem

-Próbaidőm lejárt, határozatlan idejű a szerződésem

-fizetéseim: 140, 180, a decemberi pedig 300 ezer volt vagyis 200 ezer nettó átlagbérem megvan.


400 ezer forintot szerettem volna felvenni hosszú futamidőre, vagyis mindenhol olyan 8 ezer forint körüli törlesztőrészletem lett volna.

Családdal élek így nincs semmi rendszeres kiadásom. Nemvagyok fent a khr listán.

Mi miatt utasít el minden bank?



2021. dec. 22. 16:50
 1/8 A kérdező kommentje:

Pár bankot*

Ember általi*

Bocsi

2021. dec. 22. 16:52
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem értelek...

Ha mamahotelben laksz, az eddigi mesés fizetéseidből hogy-hogy nem tudtál félre tenni?


A bankok nem esnek ám hasra a 3.5 hónap munkaviszonyodtól!

2021. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

szerintem fiatal vagy, sok helyen nincs kimondva, de 21-24 év általában a minimum, 3,5 hónap munkaviszony is kevéske

minden banknak egyedi scoring rendszere van de ezek általában nem mennek át

2021. dec. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Én 1,5 éve még bankfiókban dolgoztam. Tényleg nem értem miért utasítottak el téged.


Hozzánk rendszeresen jöttek be a 20 év körüli frissen végzett szakmunkás gyerekek, hogy (bejelentett) nettó 150 ezerre vegyenek fel simán 1 millió ft körüli személyi kölcsönt is, amiből autót akartak venni. Nyilván még otthon éltek. Ők általában megkapták, nem értem te miért nem.

2021. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

4-esnek: a szakmunkások 20 évesen már min. 1 év munkaviszonyt maguk mögött tudhatnak.

3 hónap munkaviszonyra, amikor épphogy lejárt a próbaidő, nem fognak adni a bankok.

És igen, vannak olyan bankok, ahol pl. 23 év alatt nem adnak hitelt.

Nincs "megbízható adós" múltad.

2021. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
A változó fizetés sem nyerő.
2021. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk ezekből a fizetésekből nem tudjuk, mennyi a legális, meg a rendszeres jövedelem.

Lehet, hogy a karácsonyi ajándék, meg a szép kártya is benne van.

Valószínű nem szakmunkás az illető, haver fiának ennyi idősen 3 év munkaviszonya van.

2021. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%

Miért nem kapsz?

-Rohadt fiatal vagy, a bank joggal feltételezi, hogy ló*asz megtakarításod sincs

-Mivel rohadt fiatal vagy nincsen semmi fedezeted, ház/lakás/telek akármi

-A fizetésed egyáltalán nem sok, talán a nettó folyamatos 300k-nál szóba állnának veled, de a 140 vicc kategória

-Szinte semmi igazolható munkaviszonyod nincs


Kb 15 másodperc alatt csak ennyi jutott eszembe, bocsi.

2021. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!