Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 5,5 millió forintot be tudok...

5,5 millió forintot be tudok fizetni bankba? Kérni fognak valami papírt, ugye?

Figyelt kérdés
2021. nov. 22. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen, személyi igazolványt és lakcímkártyát.
2021. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Be simman, gond nelkul
2021. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem kezdenek majd vizsgálódni?
2021. nov. 22. 10:52
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
A banknak semmi köze hozzá, hogy neked honnan van pénzed. És jogalapja sincs erre vonatkozó vizsgálatot indítani. Az ügyfélazonosítási folyamatnál jöhet szóba pmt szerinti probléma, de azt ők ott helyből nem fogják tudni vizsgálni. Plusz ilyen kis összegnél, gyanú nélkül nem is akarják, mert hát mégis miért. Max a nav felé jelentik le a kp mozgást, de amiatt sem kell aggódnod, mivel gondolom teljesen legális, adózott pénzedet fizetnéd be a számládra.
2021. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de 5,5 millió forint ilyen szempontból annyira aprópénz, hogy észre sem veszik.
2021. nov. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
2 millió felett kötelesek szólni a navnak. Ők valószínűleg felkeresnek. Nagy hülyeségeket tudnak itt össze írni a válaszolók.
2021. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Igen, pl olyanokat írnak itt, hogy 2 millió felett felkeres a nav :D
2021. nov. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg felkeres. Utánna kéne nézni és nem okoskodni tudatlanul. Ha csak úgy hirtelen megjelenik ennyi pénz valaki számláján akkor megkérdezik honnan van. Ha te a fizetésedből sportoltad ki úgy hogy nem vetted le a pénzt, akkor nem valószínű. Itt ugye arról van szó a kérdező esetében hogy nem tudják honnan van ha beteszi.
2021. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Ennek a többszöröse került a számlámra mielőtt lakást vettem. Több alkalommal is megtörtént. Sosem jött a nav, érdekes, pedig egyértelmű, hogy nem a bejelentett 260 ezre fizumból spóroltam össze.

Utána kéne nézni, aham. És hol? Megtennéd, hogy belinkeled azt, ahol le van írva, hogy 2 millió felett felkeres a nav?

2021. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
#8: én tettem már be pénzt 2m felett, amit a szüleimtől kaptam. Senki nem kérdezett semmit. Pedig munkám sem volt, egyetemista voltam
2021. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!