Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha 2 testvér elad egy házat...

Ha 2 testvér elad egy házat (fele-fele tulajdoni hányad), és a vevő bankhitellel veszi meg, a bank az összes pénzt az egyik eladó számlaszámára utalja csak, vagy fele-fele arányban kétfelé utal a két eladónak?

Figyelt kérdés
Az egyik testvér intézte az ügyeket, és a megírt szerződésben az szerepel, hogy az ő bankszámlájára utalja a bank a teljes összeget...a másik testvér aggályosnak tartja ezt...aggódik affelől, hogy ő hiánytalanul meg fogja kapni a pénzét, és haladéktalnul (nem pedig indokolatlan késedelemmel) (egyszer majd.....).
2021. nov. 18. 21:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Bocs'... Ha valahol kicsit zavaros a szöveg, az azért van mert mikrofonról mondtam és nem minden úgy ment át ahogy én azt mondtam... Bár igyekeztem utána javítani, de egy helyen biztosan nem sikerült ezt már az elküldés után vettem észre
2021. nov. 21. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!