Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ma elintéztem hogy ingyen...

Ma elintéztem hogy ingyen legyen SZTK. Közben dajkának szeretetnek tanulni és a hölgy azt mondta hogy,vigyem be a munkÜgyibe és kapok támogatást. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Hee?
2021. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
????
2021. nov. 10. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Írd már le értelmesen mit akarsz kérdezni!!!
2021. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Munkanélküli vagy és az önkormányzat fizeti a tb-det? Vagy mi az, hogy ingyen van az sztk? Az sztk egy rendelő.
2021. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

"a hölgy azt mondta" milyen hölgy?

"vigyem be a munkÜgyibe" mit? "és kapok támogatást" a dajkaképzésre vagy mire?

2021. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs munkám ezért eladó az önkormányzat a társadalombiztosmat 1 évre
2021. nov. 10. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Jah, az index szerint is eladó a városháza. De szerintem ordas nagy kamu.


A sztk meg itt van az utca végén, nem tűnt még fel, hogy fizetni kell, hogy ott maradjon.


Alig várom, hogy ilyen értelmes emberek között legyen a gyerekem a bölcsiben és az oviban.

2021. nov. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Régen a munkahelyeken a munkaügyi osztályoknak is volt Szakszervezeti Társadalombiztosítási Központja, nem csak a rendelőintézeteket jelentette.

Gondolom ha munkanélküli vagy akkor szakszervezethez sem tartozol.

A fő kérdésed pedig igaz lehet. De nem mindenhol. Munkaügyi központja válogatja, hogy milyen ingyenes és támogatott képzéseket hirdetnek. El kell menned, meg kell kérdezned. Hiába mondom, hogy Debrecenben nincs ilyen, ha szombathelyi vagy, ott pedig van.

2021. nov. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

De a munkaügyin keresztül szeretnél dajkának tanulni vagy máshol?

Eddig úgy tudtam, hogy a munkaügyi is indít mindenféle képzést, de ott egyrészt szokott lenni felvételi, meg olyan dolgokat is néznek, hogy szociálisan mennyire vagy hátrányos. Ha rajtuk keresztül mész a tanfolyamra, akkor kapsz támogatást, meg a tb-det is rendezik. Viszont ha te elmész egy valamilyen tanfolyamra, arról nem tudom, hogy adnak-e bármit is.

A legegyszerűbb az, ha bemész a munkaügyibe és megkérdezed, de kérlek normális kerek mondatokat írj, mert baromi nehezen derül ki, hogy mit is szeretnél és ott se gondolatolvasók ülnek, szóval érthetően fogalmazd meg mit szeretnél, különben félretájékozatathatnak.

2021. nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!