Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi az oka annak hogy az OTP...

Mi az oka annak hogy az OTP bankautomata azt írja ki hogy csak maximum 100000 Ft vehető fel úgy tudom hogy 150000 Ft ot lehetne ingyen felvenni egy hónapban?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Nincs összefüggés a kettő között.

Az, hogy mennyit vehetsz ki az ATM-ből egy dolog.

Az meg, hogy ezért kell-e díjat fizetni vagy nem, az egy másik.


Két részletben is kiveheted a 150-et, nem kötelező egyszerre felvenni.

2021. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Az otp-s automaták más bankok ügyfeleinek max 100 ezret engednek egy tranzakcióval (azt hiszem, otp-seknek többet). Én hónap elején 100+50-et szoktam felvenni, egymás után két részletben (kp-ban fizetem a lakbért).
2021. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kártyádnál lehet napi készpénzfelvételi limit, lehet, hogy az van beállítva 100.000Ft-ra, ellenőrizd a netbankban, és módosítsd, ha szükséges.
2021. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt nem írná ki az automata, még saját se. De jóval magasabb a limit és fedezet is van.
2021. ápr. 5. 04:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!