Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történik akkor ha egy...

Mi történik akkor ha egy olyan walletra kértem egy kryptot ami nem tudja azt tárolni?

Figyelt kérdés
Mi történik akkor ha egy olyan walletra kértem egy kryptot ami nem tudja azt tárolni? Szombaton vettem Polkadotot egy Metamask tárcára kértem, hogy "utalják" majd. Később kiderítettem, hogy amúgy az nem tudja tárolni a DOT-ot. Ezért csináltam egy másik pénztárcát másnál. Még nem kaptam meg ugyebár mert hétvégén vettem, de a pénzt már átutaltam nekik. Most akkor a metamaskra fogják rakni? Mi ilyenkor a teendő?

2021. nov. 1. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat ha emgadtad a publikus kulcsot nekik akkor szipiszopo, eluszott penz
2021. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
sziasztok! tudnátok esetleg abba segiteni, hogy véletlen exchange- be ment a pénz. abból hogyan lehet a káryára rá tenni??
2023. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!