Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pézt utalnak a számlára,...

Pézt utalnak a számlára, hogyan, mi fog megjeleni ha egnézem az egyenlegem ATM számlám egyenlegen?

Figyelt kérdés
2021. okt. 25. 08:30
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Takarékbanknál lehet kapcsoltatni sms-t?
2021. nov. 27. 03:35
 22/35 anonim ***** válasza:
Igen, minden banknál lehet.
2021. nov. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt netbankom, és jött egy nagyobb összeg a bankszámlámra, ezt láttam az ATM-en keresztül lekért egyenlegből.

Besétáltam a Takarékbank egyik fiókjába, és megkérdeztem, hogy honnan jött ez az összeg, mekkora összeg jött, és milyen jogcímen küldték.

Nem kértem róla semmiféle kimutatást, hiszen havonta postán elküldték a bankszámla-kivonatot, akkor úgyis kiderült volna, a szóbeli információ pedig ingyen volt.

Mivel bírósági ügyem volt, azért kellett sürgősen az információ, hogy képbe kerüljek. :)


Már van netbankom, így a hasonló problémák vele kilőve. :)

2021. nov. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Okés köszi mindenki.
2021. nov. 27. 06:33
 25/35 anonim ***** válasza:
Hát bazdmeg, a fajunk megérett a pusztulásra.
2021. nov. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Mijé?
2021. nov. 28. 02:09
 27/35 anonim ***** válasza:

"Hát bazdmeg, a fajunk megérett a pusztulásra."


Miért is? Mert nem mindenki találkozott olyasmivel, amivel Te igen?

Mert nem mindenkinek van bankszámlája? Mert nem mindenkinek van internet elérésre lehetősége? Mert van, akinek soha nem volt még bankkártyája? Mert van, aki bankautomatát csak kilométerekről látott életében? Mert van, akinek nincs okostelefonja, okosórája, légkondis autója, vagy nem látott még belülről repülőgépet, vagy éppen képcsöves TV-je van, metrón pedig soha nem utazott?


Hát ha ez Neked bőven elég az emberiség kipusztulására, akkor nálad ott nagy bajok vannak. ;)

2021. nov. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
#27 Akkor nézd meg a többi retardált kérdést ezen az oldalon:) És hogyne lenne már internet elérhetősége, ezt a szenny oldalt elég jól tudja használni :) A kérdéseire a választ pedig meg lehet adni szimpla józan paraszti ésszel...
2021. nov. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Na a akorén nem vagyok talán hibás, hogy mertem itt kérdezni?????
2021. nov. 28. 15:53
 30/35 anonim ***** válasza:

"Akkor nézd meg a többi retardált kérdést ezen az oldalon:)"

Erre a kérdésre reagáltál, nem másra. :)


"És hogyne lenne már internet elérhetősége, ezt a szenny oldalt elég jól tudja használni :)"


Az internet elérési/ el nem érési lehetőséget általánosságban mondtam. :)


"A kérdéseire a választ pedig meg lehet adni szimpla józan paraszti ésszel..."

Lehet, de valószínűleg a kérdező kezdő.


Nem ehhez a kérdéshez köthető, csak egy példa: Ha nem jártál még Budapesten soha életedben, akkor nem biztos, hogy tudod, a busz külső részén egy gombbal nyithatod az ajtaját. Máshol például nem. :)


Nyilván a kérdező kezdő bankszámlás és még soha életében nem látott ATM egyenleg kimutatást. És még mielőtt nyomkodná ész nélkül a gombokat rajta, inkább tájékozódik. Végül is azért van ez az oldal létrehozva.


Miért nem tudsz csak úgy egyszerűen válaszolni segítőkészen, vagy ha Te már mindent az anyatejjel felszívtál, és megalázónak érzed még a kérdést is, akkor lapozni tovább? :)


Köszi. Egy segítőkészebb embertípus.

2021. nov. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!