Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan oldal, ami segít...

Van olyan oldal, ami segít bankszámlát választani ?

Figyelt kérdés

Eddig OTP junior kártyám volt, de hamarosan váltanom kell mert betöltöm a kort ameddig ezt lehet használni. De annyi banki szolgáltatás van, hogy kezdőként nem igazán tudok eligazodni. Egy olyan oldalt keresek/ nem tudom van e olyan oldal, ahová csak beírom hogy mi lenne a számomra fontos egy bankszámla esetében és rangsorolná nekem az opciókat a legjobbtól a legrosszabb lehetőségig ??

Előre is köszönöm a segítséget! :)


2021. okt. 9. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Google: Bankszámla kalkulátor, de bankszámla összehasonlításra is bő a találat. bank360, bankmonitor pl.
2021. okt. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van, de kicsit hiányos. A dolgozói csomagok például nincs benne, ha pedig egy nagyobb cégnél dolgozol, esélyes, hogy van szerződése egy vagy akár több bankkal, ahol a normál piaci csomagoknál sokkal jobbakat is megkaphatsz.


Ha most öregszel ki az OTP Juniorból, akkor gondolom most töltöd majd a 24-et, nem valóságtól elrugaszkodott, hogy már dolgozol.

2021. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen dolgozom. Azt most mar ideenek lattam hogy valami normalisat keressek ami hosszutavra jó. Köszönöm a segitseget :)
2021. okt. 9. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:

money.hu, bankmonitor.hu

De azrét utána a bank honlapján is meg kellene nézni a teljes leírást , az a pontos és hivatalos mégiscsak.

2021. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!