Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges hogy mínuszba...

Lehetséges hogy mínuszba kerüljön a folyószámlám?

Figyelt kérdés

Takarékbanknál vagyok, a gond az hogy ma utaltak nekem egy kisebb összeget és az értesítő sms-ben az állt hogy az egyenlegem -1000 forint. Akkor most a bank ráterhelt?

Azt tudom hogy ha ATMből többször veszek fel pénzt akkor arra is rászámolnak díjat, plusz az üzenet díj. És így nem tudok vásárolni csak akkor ha érkezik rá összeg?


2021. okt. 4. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipikusan akkor mesz minuszba amikor kozel vagy 0 hoz es a bank a havi koltsegeket felszamolja, vagy hitle levonas történik
2021. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor a fizumból egy ezressel kevesebbet fogok megkapni? És már nem leszek minuszban?
2021. okt. 4. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy akkor is mehetsz mínuszba, ha épp a bankkártya éves díját beterhelik.

Nincs netbank hozzáférésed, nem tudod megnézni?

Amúgy, ha lenne, akkor értesítő sms-re sem kellene fizetned, mert tudnád követni a netbankban a számlamozgást.

Igen, a beérkező pénzből le fogják vonni a mínuszt.

2021. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!