Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Deviza utalást lehet Ft-ról...

Deviza utalást lehet Ft-ról Ft-ba?

Figyelt kérdés

Junior bankszámlám van jelenleg, és munkahelyemnek utalni kell pénzt, viszont bank applikációban a "belföldi forint" átutalás nincs engedélyezve-legalábbis ezt írja ki.

Azt olvastam, hogy kell hozzá HAZ szám, ami nekem szerepel papíron.


Viszont a devizás utalást engedné. Csak nem tudom, hogy forintból tudok-e forintot utalni.


Próbáltam belépni böngészőben, de kitiltott egy napra, és hétvégén nem állítják már vissza🤦‍♀️



2021. okt. 3. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Huhhh... Hatalmas a zavar a fejedben. Először is, HUF-HUF utalás csak HUF-ban történhet, ami pedig belföldön nem deviza. Másodszor, OTP mobilalkalmazásból nem lehet deviza utalást indítani, mindenképp szükséges böngészőből belépni. HAZ szám akkor kell, ha még nincs az OTPDirektben saját azonosítód vagy nem tudsz SmartBank QR kóddal belépni. Javaslom egyébként, hogy töltsd le az új OTP Bank alkalmazást és regisztrálj az új internetbankba, mert sokkal jobban működik a régi SmartBank/OTPDirekt megoldásnál.

A tiltással pedig nem tudsz mást tenni, mint hogy kivárod a lejártát.

2021. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy az belföldi utalás lenne, csak hátha ki lehet "cselezni" valahogy.


Azért köszönöm.

2021. okt. 4. 07:05

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!