Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lejárt bankártyát hogyan...

Lejárt bankártyát hogyan semmisítitek meg?

Figyelt kérdés

2021. szept. 26. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mivel semmire nem jó úgysem. Bedobom a fiókba, kapargatni még jó lehet...
2021. szept. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én be szoktam dobni az iratmegsemmisítőbe.
2021. szept. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még megvannak a régiek.


De a bedugod valamelyik automatába, elnyeli és nincs vele problémád.

2021. szept. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szétvágom
2021. szept. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Megtartom. Csalinak jó még, hogy azt lopják el az aktuális helyett, használni úgysem tudják. Ezért van nálam egy hibás, használhatatlan telefon is. Lopják el azt.
2021. szept. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Mivel a rendeltetesszeruen nem lehet hasznalni mert lejart es sehol nem fogadjak el, nem is szoktam megsemmisiteni. A muanyag lapok sokszor jol jottek mar, pl. sziloplasztot kenni, processzort pasztazni, alatetet kesziteni, meg kb. egymillio dologra.
2021. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

ATM nem visszaadja ilyenkor?

Mert ha elnyeli az a tökéletes megoldás.

2021. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

ATM-be berakni szerintem is.


Nem tudom melyik banké az adott kártya, de van bank amelyik változatlan kártyaszámmal készíti el az újat, tehát ha csak úgy kidobod aki megtalálja tudni fogja az érvényes kártyaszámod is. A lejárati időből kiszámolható az új. OKé, a CVC kód kell még, de az már nem jó ha három adatból kettő meg van valakinél.

2021. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Haver gitárpengetőket vág ki belőle.
2021. szept. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!