Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vajon miért nem engedett fizetni?

Vajon miért nem engedett fizetni?

Figyelt kérdés
A kártyámon van 840 Ft (ezt ugye már nem tudtam felvenni). Gondoltam, levásárolom. 740 Ft lett volna a fizetnivaló, de elutasította a kártyám. Ez miért lehet? Van olyan, hogy 1000 Ft alatt nem lehet vásárolni sem?
2021. szept. 20. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Én is jártam így... Pontosabban úgy hogy megnéztem mennyi van a kártyámon netbankon volt rajta 600 valamennyi és pár nap múlva mondom vásárolok kb 500 ftig azt elutasított a boltba...erre otthon megnéztem a netbankba azt levontak valami díjat azt 500 Ft alatt volt az egyenlegem! 1000 Ft alatt is lehet vásárolni ha van rajta 99ft és annyiba kerül valami akkor elvileg megkell tudjad venni! Sztem te is így jártál hogy levont a bank valamire! Nézd meg a netbankodat!
2021. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A netbankon még mindig látom az összeget.
2021. szept. 20. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy már függőben van valami banki költség esetleg vagy ilyesmi és csak az azzal csökkentett összeggel rendelkezhetsz?
2021. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom, de elvárnám hogy naprakészek legyenek. Jelenleg is elérhetőnek mutatja az összeget. Nem sok haszna van a netbanknak ha ennyire pontatlan.
2021. szept. 21. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!