Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kinek mennyi dh2-je van és...

Kinek mennyi dh2-je van és mire vette fel?

Figyelt kérdés

Szabadfelhasználású diákhitel.


Én lakásfelújításra vettem fel, mert ugyan szereztek a szülők egy saját lakást, de volt/van még vele munka. Eddig 1 milliót költöttem rá, de még minimum ennyit kéne, és másból egyelőre nem menne. Biztos én vagyok az idióta amiért ezzel kvázi "szivatom" magam, de mire összegyűjtenék elég pénzt, addigra kb. a felújítás ára is követné a hitel kamatát, nem lenne olcsóbb... egyedülállóként ez nehéz egyetem mellett dolgozva. :/ és még 500.000 ft-ot fel kellett vennem egy új laptopra és telefonra ez volt a kamatmentes. Úgyhogy momentán 1,5 millió elköltött hitelem van kb.



2021. szept. 5. 20:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2 millió szabad diákhitelem van sajnos. Gyakornok vagyok egy multinál de abból a fizetésből nem tudnék megélni,anyukám a bérleti díjam felét fizeti,de minden mást nekem kell (kaja,rezsi,bérleti díj másik fele+szórakozás,minden egyéb). Így havi 80.000 veszek fel a gyakornoki fizum mellé.

Januárban végzek az egyetemen és remélem hogy felvesznek ide főállásba,akkor már magasabb lesz a fizum,majd kezdhetem a törlesztést. 🙃

22L

2021. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én 1.5 millát vettem fel, havi 150.000 ezres folyósítás.

Emellett dolgozom cégvezetőként napi pár napot, nekem a munkából megvan a megélhetés, és a számlák fizetése. A hitelt többnyire autóra és jogosítványra vettem fel. Plusz félreteszek belőle, mert suli vizsga letétele után, kiszeretnék menni külföldre dolgozni, így azt is megkell alapozni valamiből.

2021. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!